Ons Team

Elfi Strackx.jpg

Krijgshof 3, bus 289

9200 Dendermonde
0496 500 533

elfi.strackx@positivibes.be

http://www.positivibes.be

Meer over mij

Bekijk hier mijn introductiefilmpje

Loopbaancoach Dendermonde

Elfi Strackx

Sarah Van den Broeck.jpg

Bakkerstraat 209

9200 Grembergen
0470 96 14 56

sarah.vdb@positivibes.be

http://www.positivibes.be

Bekijk hier mijn introductiefilmpje

Loopbaancoach Dendermonde

Sarah Van den Broeck

Elfi Strackx.jpg

Innovatiecentrum Lokeren (ICL)
Mosten 13

9160 Lokeren


0496 500 533

elfi.strackx@positivibes.be

http://www.positivibes.be

Meer over mij

Bekijk hier mijn introductiefilmpje

Loopbaancoach Lokeren

Elfi Strackx

Foto Katrin D'Hont.jpg

Uilenstraat 67

9100 Sint-Niklaas

0495 12 46 84

katrin.dhont@positivibes.be

http://www.positivibes.be

Meer over mij

Loopbaancoach Sint-Niklaas

Katrin D'Hont

Els Vijverman - loopbaancoach Positive V

Achterstraat 37

9450 Haaltert

0492 93 46 18

els.vijverman@positivibes.be

https://ekilibre-online.be/

Meer over mij

Bekijk hier mijn introductiefilmpje

Loopbaancoach Haaltert/Aalst

Els Vijverman

Maud Lesage - loopbaancoach.jpg

Posterijstraat 3

8793 Sint-Eloois-Vijve

0468 350 536

maud.lesage@positivibes.be

http://www.driesprong.be

Meer over mij

Loopbaancoach Sint-Eloois-Vijve (Waregem)

Maud Lesage

Mark Koninckx - Loopbaancoach Positive V


Liebroekstraat 95
3545 Halen

0496 58 52 70

mark.koninckx@positivibes.be

http://www.markkoninckx.be

Meer over mij

Loopbaancoach Halen/Diest

Mark Koninckx

Sarah Coenen - loopbaancoach positive vi


Veldstraat 59
3583 Paal

0473 23 97 84

sarah.coenen@positivibes.be

Meer over mij

Loopbaancoach Paal

Sarah Coenen

Christine Lenaerts - loopbaancoach.jpg


Wenbergstraat 1
3600  Genk

0479 81 34 52

christine.lenaerts@positivibes.be

http://www.thebanyantree.be

Meer over mij

Loopbaancoach Genk

Christine Lenaerts

 

+32 496 500 533   
 

© 2019 Positive Vibes


 

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn App Icon
  • Twitter App Icon