Ontmoet ons team

Loopbaancoaches Oost-Vlaanderen

Elfi Strackx.jpg

Elfi Strackx

Dendermonde

Krijgshof 3, bus 289

9200 Dendermonde
0496 500 533

elfi.strackx@positivibes.be

http://www.positivibes.be

Meer over mij

Bekijk mijn filmpje

Els Vijverman - loopbaancoach positive v

Els Vijverman

Haaltert / Aalst

Elfi Strackx.jpg

Elfi Strackx

Lokeren

Innovatiecentrum Lokeren (ICL)
Mosten 13

9160 Lokeren

0496 500 533

elfi.strackx@positivibes.be

http://www.positivibes.be

Meer over mij

Bekijk mijn filmpje

Elfi Strackx.jpg

Elfi Strackx

Sint-Niklaas

Regus Express
Stationsplein 7E

9100 Sint-Niklaas

0496 500 533

elfi.strackx@positivibes.be

http://www.positivibes.be

Meer over mij

Bekijk mijn filmpje

Lut Geeraert - loopbaancoach positive vi

Lut Geeraert

Drongen

Luchterenkerkweg 36

9031 Drongen

​0485 39 81 77

​lut.geeraert@positivibes.be

http://www.waawwelzijn.be

 

 

Meer over mij

Hayat Bennani.png

Hayat Bennani

Gentbrugge

Robert Rinskopflaan 48

9050 Gentbrugge

0477 42 05 02

hayat.bennani@positivibes.be

https://www.energie-coach.be

Meer over mij

Elfi Strackx.jpg

Elfi Strackx

Temse

Regus Business Center
Luxemburgstraat 20
9140 Temse

0496 500 533

elfi.strackx@positivibes.be

https://www.positivibes.be

Meer over mij

Bekijk hier mijn filmpje

Loopbaancoaches West-Vlaanderen

Hanne Callewaert

Westende

Maud Lesage

Sint-Eloois-Vijve

Posterijstraat 3

8793 Sint-Eloois-Vijve

0468 350 536

 

maud.lesage@positivibes.be


http://www.driesprong.be

Meer over mij

Sonja Sys

Brugge

Karl Meyvis

Oostende

Kerkhofblommenstraat 48

8310 Brugge

0473 70 61 81

 

sonja.sys@positivibes.be

 

https://www.sonja-sys-coaching.be

Meer over mij

Tarwestraat 80

8400 Oostende

0496 61 34 66
 

karl.meyvis@positivibes.be

Meer over mij

Loopbaancoaches Antwerpen

Deken De Winterstraat 57

2600 Berchem

0488 133 995

tanja.janssens@positivibes.be

Meer over mij

Elfi Strackx.jpg

Elfi Strackx

Willebroek

Annelies Jordaens - visitekaartje.jpg

Annelies Jordaens

Schelle

Tanja Janssens.JPG

Tanja Janssens

Wilrijk

Groepspraktijk Anemoon

Prins Bouwdewijnlaan 347

2630 Wilrijk

0488 133 995

tanja.janssens@positivibes.be

 

Meer over mij

Tanja Janssens.JPG

Tanja Janssens

Berchem

Loopbaancoaches Limburg

Mark Koninckx

Halen/Diest

Liebroekstraat 95
3545 Halen

0496 58 52 70

mark.koninckx@positivibes.be

http://www.markkoninckx.be

Meer over mij

Christine Lenaerts - loopbaancoach.jpg

Christine Lenaerts

Genk

Loopbaancoaches Vlaams-Brabant

Toni Biniashvili.jpg

Toni Biniashvili

Mechelen

Geerdegemstraat 106

2800 Mechelen

0471 45 17 03

toni@positivibes.be

Meer over mij

Katrien Seynaeve.jpeg

Katrien Seynaeve

Deurne

Lundenstraat 2/1

2100 Deurne

0473 575 944

katrien.seynaeve@positivibes.be

www.signport.be

Meer over mij

Katrien Seynaeve.jpeg

Katrien Seynaeve

Zoersel

Medelaar 97

2980 Zoersel

0473 575 944

katrien.seynaeve@positivibes.be

www.signport.be

Meer over mij

Jozef Swaerts

Tremelo

Hazenbergstraat 1A

3120 Tremelo

0495 66 13 58

jozef.swaerts@positivibes.be

http://www.mezelfleven.be

Meer over mij

Veerle Gremmelprez foto.JPG

Veerle Gremmelprez

Halle/Lembeek

Stevens De Waelplein 14, 1502 Lembeek

OF

Kasteelstraat 87, 1500 Halle

0497 54 34 60

veerle.gremmelprez@positivibes.be

Meer over mij